Σάββατο 19 Οκτωβρίου 2019

Ολυμπιακός – ΟΦΗ 2-1: Αγχωτική νίκη για τους ερυθρόλευκους που περιμένουν την Τρίτη την Μπάγερν. Εξαιρετικός ο Σουντανί με δύο γκολ

Ολυμπιακός - ΟΦΗ 2-1: Αγχωτική νίκη για τους ερυθρόλευκους που περιμένουν την Τρίτη την Μπάγερν
Κέρδισε ο Ολυμπιακός και κρατήθηκε μόνος πρώτος στη βαθμολογία με 19 βαθμούς μετά από 7 αγωνιστικές και περιμένει πλέον την Μπάγερν Μονάχου την Τρίτη στο Καραϊσκάκης:...
  Στο 11ο λεπτό μετά από σέντρα Ποντένσε και εξαιρετική κεφαλιά ο Σουντανί ΄΄ανοιξε το σκορ για το 1-0.  Στο 45ο λεπτό ο ΟΦΗ ισοφάρισε με εξαιρετικό σουτ του Ναμπί.  Στο δεύτερο ημίχρονο πάλι ο Σουντανί μετά από κλέψιμο του Γκερέρο με εξαιρετικό σουτ έγραψε το 2-1.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΥΒΡΕΙΣ. Παρατηρούμε ακραίες τοποθετήσεις αναγνωστών. ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ δεν θέλουμε να μπαίνουμε στη δύσκολη θέση να μην βάζουμε ΟΛΑ τα σχόλια. Δόξα στο Θεό η Ελληνική γλώσα είναι πλούσια ωστε να μην χρειάζονται ακραίες εκφράσεις.